Donateursaktle Harmonie Zoals gebruikelijk wordt ook dit jaar weer de donateursaktie gehouden en wel op zaterdag 24 oktober. De minimumbijdrage is 10,--- De donateurs hebben daarmee (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen) vrije toegang tot de concert- en toneelavonden op zondag 1 nov. en maandag 2 nov. Deze avonden worden in samenwerking met toneelvereniging de Vlas bloem georganiseerd. De entree op deze avonden bedraagt 6,- per per soon. Met uw bijdrage ondersteunt u de Oostrumse Harmonie, maar ook de in standhouding van de traditionele concert- en toneelavonden i.s.m. de Vlas bloem. Wij rekenen op uw medewerking en hopen op een geslaagde dona teursaktie op zaterdag 24 oktober a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Kerk Oostrum 17-25 oktober Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 08.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Irene Schlepers, Danielle Engels, Elke Euwes, Kelly Willems. Zondag 08.30 u. Anne Basten, Marloes Derksen, Ellen Custers, Chantal Aarts. 10.00 u. Guus op den Camp, Maarten Wijnen, Giel Emons, Peter Fleurkens. Collecte In dit weekend in alle H. Missen collecte voor Wereldmissiedag. 3 Overleden ouders Koen Arts-Sijbers, Martin Moor rees, Pierre Wolters, overl. familie Wolters-Pouwels, overl. ouders Rutten en zoontje Gerard, Sanne v.d. Brink, Peter Clephas. Gezinsmis: De rozenkrans Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Gestichte jaardienst voor Piet Janssen en overl. familie (Gem. koor), overl. ouders Jeuken-Verhuls- donk, Gerda Janssen. Tot bijzondere intentie (met rozenkransgebed). Voor een zieke (met rozenkransgebed). Voor een goede uitkomst. Plechtig lof met rozenkransgebed (Jongerenkoor Oirlo). Tot bepaalde intentie. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven. Voor een goede uitkomst. Jaardienst Frits v.d. Berg, Sjang Joosten.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3