buitenspelval klapte niet op tijd dicht en de spits van Volharding liet Th. Kes- sels geen schijn van kans, 0 - 1Oostrum was ook hierna nog niet bij machte om het de Vierlingsbeekse keeper echt lastig te maken en zo werd de rust met 0 -1 bereikt. Na de rust zette Oostrum het geheel iets om en werd Vol harding onder druk gezet. Al na 6 minuten in de 2e helft bediende A. Hoge- boom de ingevallen H. Hofman en deze bewees net als Peter van Vossen in "Oranje" dat het vertrouwen in hem terecht was, 1 -1Hierna trok Oostrum meer en meer het initiatief naar zich toe en ging op jacht naar de tweede treffer. Na 69 minuten werd C. v.d. Hoogenhof aangespeeld en deze liet een striemend schot los. De doelman ook en W. v. Dijck was er als de kippen bij om 2 -1 te scoren. Volharding krabbelde nog één keer overeind en probeer de de wedstrijd om te keren maar was hiervoor toch niet sterk genoeg. Toch werd het gelijk toen een onoplettendheid bij Oostrum direct en zeer fraai werd afgestraft, 2 - 2. Dit gebeurde in de 84e minuut en diegenen, die een beetje verstand van voetbal hebben, weten dat de uitslag van een wedstrijd meestal bepaald wordt over 90 minuten. Oostrum beschikte echter over de "Oosterburen-mentaliteit" en geluk en zo kon in de 87e minuut C. v.d. Hoogenhof vrij aan leggen en diens schot verdween in de benedenhoek, 3 - 2. Dit gaf Oostrum niet meer uit handen en zo werden drie belangrijke en ook zwaar bevochte punten uit het vuur gesleept. Over de gehele wedstrijd gezien een terechte uitslag want Oostrum beschikte eenvoudigweg over de langste adem. Volgende week de lastige uitklus in Bergen en dan kunnen we eens kijken hoe dit Oostrum 5 er daadwerkelijk voor staat. Broeder Newin Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen buurtvereniging stationsweg/wester thienweg vriendschap door samenwerking correspondentieadres: wester thienweg 7 Hallo buurtleden, jong en oud, wij gaan wandelen aanstaande zondag 18 ok tober. Verzamelen om 10.15 uur bij de parkeerplaats van het ziekenhuis, aan de kant van het Oda-park. Graag tot dan. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11