derhoud aan de ligusterhaag aan de Stationsweg nabij NS-Station (hinderlijk voor trottoirgebruikers). De vernielde plantenbakken zijn op kosten van de daders weer in orde ge maakt. De organisatie van de Monumentendag 1998 is rond. Plaatselijk is veel me dewerking ondervonden. In de pers heeft deze dag veel aandacht gekregen. Door de werkgroep is veel werk verzet. In het "omwonendencomité TBS Kliniek Venray" zal ook een afgevaardigde van de dorpsraad plaatsnemen. Voorlopig zal het DB deze taak op zich ne men. Omtrent het wozoco-complex blijven nog vragen bestaan. De aandacht wordt gevestigd op een artikel in 't Oostrums Weekblad van deze week (wk 37). On derscheid dient gemaakt te worden tussen huurders en kopers. Potentiële ko pers wordt geadviseerd zo snel mogelijk te reageren. Het ligt in de bedoeling om binnen niet al te lange tijd een heruitgave van Oostrums Wegwijzer te doen verschijnen voorzien van actuele gegevens. Eerstvolgende vergadering tevens halfjaarlijkse voorzittersvergadering: Dins dag 13 oktober in zaal "de Karklingel" te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 08 oktober 20.30 u. Bestuursvergadring 12 oktober 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest 14 oktober 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak Agenda: 24 oktober Donateursactie Gemeentetournooi Muziekfederatie 1998 Afgelopen zondag hebben zowel tamboerkorps als orkest deelgenomen aan het gemeentetournooi dat dit jaar gehouden werd in Oirlo. De optredens werden beoordeeld door jury, dhr. A. van Diepen. Voor het orkest was dit op treden een stap in de voorbereiding naar de concoursdeelname over 8 we ken op 29 november in Veldhoven. Het optreden werd beoordeeld met de kwalificatie "ruim voldoende". Het optreden van het tamboerkorps kreeg de kwalificatie "goed". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Verslaglegging: Jan Janssen. HAF OOSTRUM 7 OPGERICHT o 1918

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7