NOBhL nieuws winstpunten opleverde. In de B-dressuur, Tama ra Wilmsen een 3e prijs met 163 punten, Janine Huybers een 3e prijs met 163 punten en Milou Berghmans een 6e plaats met 162 punten. Dit leverde hun alle drie een winstpunt op. Van harte en ga zo door! limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dierenbescherming zoekt collectanten r-r, Afgelopen weekeinde is voor de pony's het in- doorseizoen begonnen. Zij hadden een concours Cj /A j\ in Swolgen waar de volgende heel erg mooie re- Ni V /Or sulfaten behaald zijn: Marlies Huybers in de M2- dressuur een 1e prijs met 172 punten wat haar 2 Aankomend weekeinde zijn de onderlinge clubkampioenschappen. De ponyrui- ters worden om 10.30 u. in de Boshuizer bossen verwacht om de cross te gaan verkennen (zonder pony), 's Middags zal de echte cross om 14.00 u. beginnen. Zondag om 10.00 u. op het Oostrums veld, begint de dag met dressuur, daarna het spel voor de pony's en daarna het springen voor de paarden. Om 18.00 u. kunnen de leden die zich daarvoor hebben opgegeven terecht op de Wanssum- seweg 19 voor de barbecue. Deze zal tot 22.00 u. duren. Nobel Dames LVB Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de cursus bloemschikken. Opgave: Op vrijdag 9 oktober tussen 18.00 en 20.00 uur bij Tonny Duyn, Valkenkampstraat 20 te Oostrum, telefoon 58 43 96. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen t/m vrijdag 9 oktober. Degenen die zich reeds opgegeven hebben, hebben al een brief in de bus gehad over de inhoud van de cursus. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de week na Werelddierendag 5 oktober t/m 10 oktober organiseert de Dierenbescherming afdeling Venray en Omstreken weer de jaarlijkse collecte. De afdeling heeft voor al haar activiteiten dringend financiële middelen no dig. De afdeling bestaat uit de volgende gemeenten: Se- venum, Horst, Broekhuizen, Bergen, Meerlo-Wanssum, Venray, St. Anthonis en Vierlingsbeek. Mensen die de afdeling willen helpen met de collecte, zijn van harte welkom en kunnen contact opnemen via nummer 0478 - 54 66 66. Er staat uiteraard een verrassing tegenover. 17 dierenbescherming

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 17