Er is een kindeke geboren, met vreugde ontvangen! Rien en Karin Janssen-Deriet, Kloosterstraat 9, delen ons mede: bij ons, in ons gezin, is een kindeke geboren, ons tweede kindeke EEF, zusje van Maud. Een kindje waar ze zo naar verlangd hebben, dat al zo lang leefde in hun gedachten en gevoelens. En 7 september ging voor hen deze wens in vervulling en mochten zij hun dochter EEF met open armen verwelkomen. Hun verwondering en bewondering, al of niet uitgesproken, zal wel ongeveer hierop neergekomen zijn: "Zo'n klein wezentje, 'n wonder groots in al z'n kleinheid, dat we ons eigen kind mogen noemen.... hoe kan dat toch alle maal? Uit onze liefde ontstaat leven, het ontwikkelt zich in de moederschoot. Het begint als een onzichtbaar klein vruchtje en groeit uit tot een klein mens je met alles erop en eraan. En dat alles zonder dat er iemand verder aan te pas komt. Hoe kan dat allemaal? Als je het zo bekijkt, dan denk je bij jezelf: het leven is toch een wonder. Dit - ons kindje, heeft iets met God te maken". Zij willen hun kind, hun geschenk van God, dan ook het allerbeste doorge ven en meegeven wat zij van thuis hebben meegekregen. Daarom vinden zij het ook vanzelfsprekend dat zij hun kind laten dopen. Zoals je het leven krijgt van anderen, zo krijg je ook het geloof van anderen, het belangrijkste in ieder mensenleven. Om te geloven heb je de invloed van je ouders nodig die het kind naar God brengen, met God in contact brengen. Rien en Karin, van harte proficiat met jullie tweede kind, met EEF. Moge jullie veel vreugde on dervinden van deze nieuwe rijkdom en moge EEF 'n blijde toekomst tege moet gaan bij en met jullie. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Open dag en Fancy Fair Op zondag 27 september a.s. organiseert peuterspeelzaal 't Rommelhöfke een Open Dag en Fancy Fair met als thema "Circus". Er is dan van alles te doen, zoals: - schminken - loterij - rondrit met ponykar - goochelaar - grabbelton én veel leuke spellen. U bent van harte welkom op de peuterspeelzaal van Oostrum tussen 11.00 13.00 uur. De opbrengst van deze Open Dag/Fancy Fair is om onze kast te spekken. Tot zondag 27 september! Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel.: 0478 - 588503 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5