De dorpsraad neemt kennis van de brief inzake standplaatsvergunning voor bloemenverkoop in Oostrum. Wij zijn hiervan geen voorstander, om dat in Oostrum al voldoende verkooppunten aanwezig zijn voor deze acti viteit. Onzerzijds is dit ook kenbaar gemaakt aan de gemeente. Het onderhoud van de rotonde Wanssumseweg/Deurneseweg zal ge schieden door de Provincie. De onderhoudsbeurten zullen worden opge voerd naar 5 in totaal. Het VVV werkt aan op elkaar aansluitende fiets - en wandelroutes over eenkomstig "knooppuntenmodel" België. De aandacht wordt gevestigd op de smalle doorgang bij de sporthal in de Watermolenstraat door geparkeerde auto's of een wachtende bus. Gevraagd naar de ontwikkelingen m.b.t. het sportpark "de Spar" wordt medegedeeld dat naar verwachting spoedig een besluit zal worden geno men. Nog even wachten dus. Gevraagd wordt voor een betere aansluiting van het fietspad langs de Mgr. Hanssenstraat op de rotonde Deurneseweg. Regelmatig blijken fiet sers de rotonde linksom te nemen, hetgeen niet juist is. In het verleden is hierop reeds gewezen. Voorzitter deelt mede dat de bezwaarprocedure bij de Raad van State te gen de TBS kliniek versneld afgehandeld wordt. Eerstvolgende vergadering: Woensdag 9 september in Restaurant Bowling Venray te Oostrum. Kermis Oostrum: van 12 september t/m 15 september 1998 Openingstijden: - zaterdag van 16.00 tot 24.00 uur - zondag van 14.00 tot 24.00 uur - maandag van 15.00 tot 24.00 uur - dinsdag van 15.00 tot 24.00 uur Attracties: 1autoscooter 2. boksbal 3. babysport 4. lijntrekspel/bussensport 5. rupsbaan 6. holly cranes 7. schietvermaak 8. nougat/suikerkraam 9. balco rotor 10. viskraam 11pinda/popcorn 12. gebakkraam Boeken (Helmond) Boeken (Helmond) Boeken (Helmond) Spronsen (Boskoop) Ockers (Wijchen) Spronsen (Delft) Regter (Langenboom) Camps (Horst) Spronsen (Delft) Rutten (Tegelen) Lutgens (Roermond) Commissaris (Venray) 1,50 per rit 1voor 3 slagen 1,25 per rit 1,50 per spel 1,25 per rit 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5