8. Stg. TBS Kliniek Venray. Benoeming lid omwonendencommissie na mens de dorpsraad. 9. Nieuwe inwoners. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum d.d. 14 juli j.l. De redactie van 't Oostrums Weekblad betreurt het dat recentelijk enkele malen advertenties foutief zijn geplaatst. Zij verzoekt adverteerders recht streeks met hen contact op te nemen. Besloten wordt om deze medede ling afzonderlijk te plaatsen in 't Oostrums Weekblad. Het dorpsradenoverleg schonk aandacht aan het plan "herinrichting we gen" en "duurzaam bouwen". In het weekend van 11/12 juli hebben in de dorpskern diverse vernielin gen plaatsgevonden. De daders zijn inmiddels bekend. Er is actie onder nomen om een en ander te herstellen. Er zal een gesprek plaatsvinden tussen de ouderraad van de Mariabasis- school en het sinterklaascomité van de dorpsraad over de invulling van de jaarlijkse sinterklaasviering. T.a.v. bestemmingsplan zijn helaas geen nieuwe ontwikkelingen te mel den. De nota woningbouw in de kerkdorpen geeft een overzicht van de bouwmogelijkheden tot het jaar 2006. In totaliteit betekent dit 410 wonin gen voor alle dorpen. Voor Oostrum betekent dit 66 woningen. Het te rea liseren wozoco-complex valt ook binnen dat contingent. Bezorgdheid wordt uitgesproken ten aanzien van de ontwikkelingen mede gezien de bestaande achterstand in het bouwprogramma. Een geformeerde werkgroep geeft een overzicht van de actuele stand van zaken ten aanzien van de organisatie van de gemeentelijke monu mentendag op 12 september in Oostrum. Op 10 augustus zal de werk groep een vergadering beleggen, waarvoor ook mensen worden uitgeno digd, die hun medewerking hebben toegezegd betreffende de organisatie en invulling van deze dag. Op 15 augustus vinden er opnamen plaats voor de radio-uitzending "Wandelen door het Rooyse land". Ruime aandacht werd besteed aan de herinrichting van de Wester Thien- weg, Witte Vrouwenstraat, Herenpasweg, Geeststraat en Haten- donkstraat. Op 23 en 24 juli j.l. heeft een informatiebijeenkomst plaatsge vonden met de bewoners van de genoemde straten. Aandacht werd besteed aan de verfraaiing van enkele straten. De dorpsraad is om veiligheidsredenen niet accoord met het gemeentelijk voorstel om de ondergrondse glasbakken te plaatsen in de parkeerstroken aan de Mgr. Hanssenstraat tegenover de panden nrs. 30-32-34. Wij pleiten voor handhaven op de huidige plek (parkeerterrein bij 't Allemanscafé). 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3