Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 5-13 september Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 19.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. Overl. ouders Bovee-Bartels en zoon Chretien, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Peter Clephas (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. familie Kessels-Verheijen. Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (koor Harmony). 09.00 u. Tot bijzondere intentie Feest van Maria Geboorte, Patrones van onze Parochie T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum (Gem. koor). Gezinsmis-Opening van het nieuwe schooljaar Sanne v.d. Brink (Met Rozenkransgebed). Voor 'n overl. broer. Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven. Uit dank baarheid, voor 'n goede uitkomst. 14.00 u. Voor het bruidspaar Frederix-Fleurkens (Venrays Mannenkoor). Zaterdag 19.00 u. Overl.ouders de Kleijn-Herregraven, Pierre van de Venne en Truus Vermeulen, jaardienst Johan Camps, Piet Custers, Piet Peeters, Toon Perenboom, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Jan Verheijen. Overl. ouders Verrijdt-de Lauw Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloudemans, Susan Felder Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 10.00 u. Danielle Wijnen, Annemiek Moraal, Anneke Denissen, Geertje de Kleijn. Woensdag 09.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloudemans, Kelly Willems Vrijdag 14.00 u. Chantal Lenssen-Kelly Willems. Opening van het nieuwe schooljaar Woensdag 9 september om 9.00 uur 'n H.Mis met en voor de kinderen van onze Basisschool om Gods zegen af te smeken over het nieuwe schooljaar. We hopen dan ook vele ouders te mogen verwelkomen, dat is ongetwijfeld 'n bemoediging voor de kinderen. Laten we allen samenwerken en bidden voor 'n goed, mooi en vruchtbaar nieuw schooljaar. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 08.30 u.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11