stelling ingericht en wordt de film vertoont die in de vijftiger jaren in Oostrum is opgenomen. Vanaf hier vertrekken 2 huifwagens voor een tocht langs Oostrumse monumenten. Het programma ziet er als volgt uit: 11 uur Opening door wethouder Kersten waarna presentatie van de film en fototentoonstelling, ca. 12 uur Vertrek huifwagens voor een rit langs Oostrumse monumenten. De route is: Boerderij Graus, Kerk, Watermolen, Trans Cedron, Paschalis, via Buskensven en Eikenhof, over het erf van boerderij Spraland (alleen deze dag) naar de Rosmolen en zo weer terug naar boerderij Graus. Deze rit wordt herhaald zoals ook de filmvoorstelling. Er zal een speciaal boekje te koop zijn waarin alle gebouwen en plaatsen beschreven staan zodat het ook mogelijk is deze route te bewandelen. Wilt u nog eens genieten van beelden uit vroeger tijden en van een ritje of een wandeling door onze mooie omgeving, dan bent u van harte uitgenodigd za terdag 12 september vanaf 11 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maandag 31 aug. 19.00u. Start repetities orkest na de vakantie (tot 20.30u.) Woensdag 2 sept. 19.30u. Repetitie tamboerkorps (tot 20.30u.) Agenda: 5 sept. Ophalen oud papier 7 sept. Start repetities leerlingenorkest 10 sept. Bestuursvergadering 18 sept. Serenade 20 sept. Vincent van Gogh Instituut Aanmelding nieuwe leerlingen voor het tamboerkorps. Het is de bedoeling om in september te beginnen met een nieuwe groep leerlingen voor het tamboerkorps. De opleiding wordt gegeven door Piet Poels. De repetitietijd is op woensdagavond van 18.30-19.30u. in het gemeenschapshuis. Voor informatie en/of opgave kunnen belangstel lenden vanaf 9 jaar zich opgeven bij Jack Schuurmans, Binnenhof 11 tel: 586286 of tijndens de repetities op de woensdagavond tussen 19.00 en 21.00 u. HARMONIE °OOSTRUM 3 OPGERICHT 1918

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3