Gezinsmis Zaterdag a.s. de laatste gezinsmis van dit schooljaar. Het thema is: "Maak er wat van". Mogen we op 'n goede opkomst rekenen? Dat hebben de leden van de Gezinsmiscommissie, maar heel zeker ook God zelf wel verdiend. Dan gaan we ongetwijfeld met 'n heerlijk gevoel en met Gods hulp op vakantie. Vakantie!! De boog kan niet voortdurend gespannen zijn. Een mens die nooit tijd heeft om zich te ontspannen, om te rusten, die onderkomt. En de stress en het lawaai in onze tijd, in onze wereld, is zo groot geworden dat wij nog meer behoefte hebben aan rust en ontspanning. Ik hoop dan ook dat de vakantie voor U allen 'n tijd mag zijn van rust en ont spanning. Want als je doodmoe terugkomt van 'n vakantie trip, dan heeft dat weinig te maken met vakantie. Wat betreft de kerk: we proberen alles zo goed mogelijk doorgang te laten vinden in de kerk, maar we zullen af en toe vaste medewerkers missen zoals onze zangkoren, zij hebben ook allen recht op vakantie. Ik breng mijn vakantie door in Oostrum, dus ik blijf voor U allen beschikbaar al zal ik misschien ook wel 'ns 'n middag weg zijn. De diensten in de week en in het weekend blijven normaal doorgang vinden, alleen zal er gedurende de schoolvakantie niet gepreekt worden, om U en ook mijzelf wat rust te geven, als U het daar niet mee eens bent dan hoor ik het nog wel en zal ik dat dankbaar aanvaarden. Laten we ook in de vakantie, waar we ook verblijven, tijd vinden voor God en de kerk. Een "Dank U aan Hem" voor al het fijne waarvan we mogen genie ten, is toch niet te veel gevraagd, dacht ik. Ik wens U allen die 'n vakantiereis maken 'n goede reis, 'n ontspannen va kantie en 'n behouden thuiskomst. En degenen die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen 'n heel fijne va kantie in Oostrum. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Verloren: Wollen sjaal, bij uitstappen auto, in de buurt van Rabobank Oostrum. Gaarne bericht: Mevr. Wijnhoven Geysterseweg 28 Oostrum tel. 58 20 17 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5