limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Betreft: Cursus Tuinaanleg en Onderhoud Docent: Kosten: Plaats: Tijd: Data: Frits Ruyten 70 p.p. voor 7 lessen Zaalhuur koffie 6,50 p.p. Totaal te betalen voor 7 lessen 76,50 Adorgebouw 20.00 tot 22.00 uur 9 september, 23 september 21 oktober 4 november, 18 november 2 december, 6 december De cursus Tuinaanleg en Onderhoud zullen we starten in het najaar. Het eerste gedeelte bestaat uit 7 lessen. Deze zullen nog allemaal in het najaar worden gegeven. In overleg met dhr. Ruyten zullen we in het voorjaar van 1999 nog 4 middagen de tuinen van de cursisten bezoeken. Het bezoeken van de tuinen en het ter beschikking stellen van uw tuin is echter niet ver plicht. De cursus is veelal praktijkgericht, al zullen we aan een beetje theorie niet ontkomen. Omdat de tuin bij veel mensen een zaak is van u zowel als van uw partner, mag ook hij aan deze cursus deelnemen. Wilt u nog wel even doorgeven als uw partner ook interesse heeft voor deze cursus. De inhoud van de cursus is als volgt: Les 1: introductie met uitleg over het maken van een plattegrond Les 2: plattegrond bespreken Les 3:takken uit uw tuin meenemen en bespreken Les 4: snoeien Les 5: grond en bemesting Les 6: combinatie borders Les 7: bomen en struiken Wilt u het cursusgeld op de eerste les voldoen. Vriendelijke groeten, Maria Wilms, tel. 58 30 43. Als u zich voor deze cursus heeft opgegeven, heeft u bovenstaande informa tie al in de bus gehad. Wilt u zich nog opgeven, reageer dan snel. Neem voor 1 augustus contact op met Maria Wilms, tel. 58 30 43. 19 MTOUWe0A,

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 19