Maandelijkse collecte! In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Heel warm aanbevolen. Groot en blij nieuws! Voor velen was de laatste weken het "W.K. Voetbal" het belangrijkste ge sprek van de dag, alles moest daarvoor wijken. Maar dan gebeurt er iets GROOTS, iets Wondervol Groots, dat anderen dan weer volledig bezig houdt. En dat grootse, wondervolle nieuws kwam van Henri en Karin Cornelissen- Verheijen van de van Broekhuizenstraat 44. Zij delen ons als trotse en overgelukkige vader en moeder mee dat zij op 23 juni weer 'n geweldige rijkdom er bij kregen met hun derde kind, een zoon, ROB, broertje van Bart en Maud, geboren uit Gods hand en uit hun grote wederzijdse liefde. Zij waren dan zelf ook boordevol geluk toen zij ROB als 'n gezond kind in hun armen mochten verwelkomen, ons kind waar wij naar verlangd hebben. Begrijpelijk dat zij alleen het allerbeste voor dit kind willen en wel vanaf het allereerste begin. Daarom zullen zij hun kind ook laten dopen, want veiliger en geborgener dan in Gods handen kan hun kind niet zijn. In de doop willen zij God danken voor dit Godsgeschenk, voor het leven van ROB, dat Hij hun dit kind heeft toevertrouwd om het voor Hem op te voeden. Het geluk en het geloof van jullie kind heeft God voorlopig en voor 'n belang rijke tijd in jullie handen gelegd, jullie zijn de duidelijke wegwijzers voor dit kind. Voorgaan in het geloof is het belangrijkste wat jullie je kind kunnen meege ven. Dan hoeven jullie je nooit zorgen te maken over jullie kind, God zorgt dan wel voor de rest; de liefde, de zorg en het voorbeeld van ouders laat God niet onbeloond, en later zullen de kinderen als zij in het volle leven staan, de ouders daar dankbaar voor zijn. Leeft samen als gelovige mensen, laat je kind God kennen, niet alleen door over Hem te vertellen, maar ook door jullie manier van leven. Henri en Karin, van harte gefeliciteerd met jullie derde Godsgeschenk, met jullie zoon Rob, mogen jullie er in slagen iets wondervol moois van deze kin deren te maken. Mogen jullie samen, samen met jullie kinderen, 'n zonnige, mooie, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ik wens jullie dat van harte toe. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5