Oud papier op verzamelplaatsen per straat Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 9.30 u. haalt de harmonie oud pa pier op. Wij verzoeken u het oud papier (geen plastic, tempex of ander afval) goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Graag het papier zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4- 12 juli Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Thei Hendrix, Frans Derks, Peter Clephas (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk, t.e.v. O. Lieve Vrouw van Oostrum voor haar bijzondere bescher ming en genezing (koor Harmony), Gerda Janssen Tot bijzondere intentie T.e.v. Onze Lieve Vrouw Voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven gest. jaardienst overl. ouders Achten-Verdijk, voor 'n goede uitkomst Piet Hermans, Wim Keijsers, Frans Derks (namens de buurt) Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Blokfluitgroep Venray) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wij nen, Peter Fleurkens Zondag 08.30 u. Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn 10.00 u. Jacqueline Engels, Annemiek Moraal, Danielle Wij nen, Anneke Denissen

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3