Aan de Zonnebloemafdeling "OICASTRUM" is in het kader van de Peelpre- mie (is een project "Leefbaarheid in de Peel") een subsidie toeqekend van 600,- Door deze financiële bijdrage konden wij iets extra's organiseren voor onze gasten. Als afdeling hebben wij op 17 juni j.l. een gezellige middag georganiseerd, n.l. een uitstapje naar "Het Roekenbosch" te Blitterswijck. We zijn de middag begonnen met een welkomstdrankje, verder hebben we naar de behoefte en mogelijkheid met de gasten een wandeling door het park gemaakt, met ondersteuning van een rolstoel of een arm v.d. vrijwillig ster. Als afsluiting hebben we met 53 gasten en vrijwilligsters van een heerlijke koffietafel genoten. We mogen deze middag als zeer geslaagd noemen, en is zeker voor herha ling vatbaar. Deze Peelpremie was een welkome verrassing waar wij u als afdeling zeer dankbaar voor zijn en zeker onze gasten, die we regelmatig bezoeken in de thuissituatie. Het was een echt "uitje" om elkaar weer eens te ontmoeten. Aan de gasten die niet konden deelnemen aan deze middag hebben we ook gedacht, bij hen is een bloemetje thuis bezorgd. Vrijwilligsters "OICASTRUM' -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Ballonnen-actie In week 27 en 28 kunt u kinderen of leiding aan de deur verwachten, voor de verkoop van ballonnenkaartjes, die we dan gezamelijk oplaten op de Ador- dag 12 juli. Kosten 1,50 per stuk. Hopelijk steunt u ons met deze actie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Ador Oostrum 13 de zonnebloem

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13