gangers met vaandels voor zover die er nog zijn, 4) Kinderen die bloemen strooien, 5) Beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum, 6) Gemend koor, 7) Kerk bestuur, baldakijndragers met het Allerheiligste. Vlaggen Om een feestelijk aanzien aan de processieroute te geven wordt iedereen die over een vlag beschikt verzocht deze ook uit te steken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Fietstocht Omdat de eerste fietstocht geslaagd was, besloten wij nog een keer samen op pad te gaan. Dus dinsdag 16 juni gaan we weer fietsen. Onderweg drinken we ergens koffie of thee. Om meer mensen de mogelijkheid te geven om mee te fietsen gaan we een half uur later. We vertrekken dus om 19.30 uur bij de Rabobank. Wie zin heeft fietst mee. (bij slecht weer blijven we thuis). Net als vorig jaar willen we dit jaar als OVB Oostrum het horecagedeelte van de fietsvierdaagse in Venray gaan verzorgen om zo een extra centje te kun nen verdienen. Maar zonder jullie (OVB) hulp redden wij dat niet. Vandaar de dringende oproep om ons hierbij te helpen. Op dinsdag, woensdag, donderdag, maar vooral vrijdags, de slotdag. Vul zoveel mogelijk het formulier in dat jullie al gekregen hebben. Bij vragen kan men terecht bij Tiny Kreutz tel. 588355, Annie Kessels tel. 580923 of Dory Schuurmans tel. 586286. Het opgaveformulier zal door de buurtleidster tussen 8 en 15 juni worden op gehaald. Bij voorbaat dank voor jullie medewerking. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 OAL& OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING ^Daagse Fietsvierdaagse Venray 1998 Venray

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5