10 Mei zijn de pony's op concours geweest in Cuijk. Er deden 6 ponyruiters aan mee. De Resultaten zijn: In de B eindigden de volgende B-ruiters, Denise Creemers haalde 155 pun ten en een 7e plaats. Tamara Wilmsen haalde 154 punten en een 9e plaats. Jeanine Huybers haalde 146 punten en een 12e plaats. De A-ruiters haalden de volgende resultaten: Milou Bergmans 155 punten met een 14e plaats en Femke Kuenen 160 punten met een 9e plaats, zij haalde als enige een winstpunt. Marlies Huybers reed in de M2 en behaalde 163 punten wat haar een winst punt opleverde, en een 2e prijs. Tamara, Jeanine, Milou en Femke hebben meegedaan aan de ponyspelen, dit is voor iedereen goed verlopen. Proficiat en veel succes de volgende keer! Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19 mei Sponsorloop Mariaschool Oostrum Op 19 mei aanstaande om 15.30 uur gaan de kinderen van de Mariaschool in Oostrum van start voor een sponsorloop. Deze Sponsorloop wordt om de 2 jaar door de Mariaschool georganiseerd en valt dit jaar samen met de open dag van de Mariaschool. De sponsorloop staat dit jaar in het teken van het project "lndi-ja". Dit is een kleinschalig hulpverleningsproject voor kasteloze gehandicapte en blinde kinderen in India. Op school is in themalessen aan de kinderen uitgelegd wat de inhoud is van het project. Zij hebben iets ge hoord over de werkzaamheden en foto's gezien van het ontwikkelingswerk. De afgelopen week zijn de kinderen al volop in actie geweest om zoveel mo gelijk sponsors voor hun goede doel te interesseren. Sponsors zetten in voor een vast bedrag of een bedrag per ronde. De kinderen zullen op hun beurt hun best doen zoveel mogelijk ronden te lopen om een zo'n hoog mogelijk bedrag bij elkaar te krijgen. Dinsdag wordt om 15.30 uur het startsein gegeven. Eerst loopt groep 1 en 2. Hierna volgen de andere groepen. Er zijn 2 afstanden. Groep 12, 3 en 4 lo pen een kleine ronde, groep 5, 6, 7 en 8 loopt een grotere ronde. Tijdens de sponsorloop zijn er medewerkers van de wereldwinkel uit Venray die voor een kop koffie zullen zorgen. Voor de hardlopers is er natuurlijk limonade bij 9 NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9