geweld, voor alle vaders en moeders die met zorgen zitten voor allen die u al jaren zijn vergeten. Blijf voor ons allen de Moeder van Jezus, de beminnelijkste der vrouwen, onze hoop en onze troost. Wees gegroet, Maria... Heel hartelijk dank! Het deed me bijzonder goed vrijdagavond zoveel leden van de L.V.B. en O.V.B. en andere vrijwilligers aan het werk te zien voor de Mariaproces- sie.Vele dames die zorgden om vele bakken te vullen met bloemen, die dit jaar wel 'n heel keurige versiering kregen. Vervolgens vele vrijwilligers die zorgden voor het zwaardere werk. En allen in 'n prima stemming! Heerlijk zulke mensen zo bezig te zien. Heerlijk pastoor in Oostrum te zijn en ik hoop dat mijn gezondheid het toelaat om nog enige tijd als pastoor te mogen blij ven functioneren in Oostrum. Het lopen gaat jammer genoeg wat moeilijker maar mijn hart is nog vol van Oostrum. Hartelijk dank ook aan Herman Graat die, zoals alle voorgaande jaren, zoveel rozen gratis geschonken heeft voor de processie. Heel veel dank ook aan die kleine kinderen die naar hartelust bloemen gestrooid hebben voor het beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum en het Allerheiligste. Hartelijk dank ook aan de leidsters die spontaan bereid wa ren om deze kinderen te begeleiden. Ook onze Harmonie en ons gemengd zangkoor vonden het weer een vanzelfsprekende zaak om dit eeuwenoude, maar nog altijd even betekenisvolle parochie gebeuren met zang en muziek op te luisteren. Laten we hopen dat we ook met de Sacramentsprocessie, op 14 juni,mogen genieten van zo'n heerlijke zon. Allen, allen, die zich op de een of andere manier voor de Maria-processie hebben ingezet, heel hartelijk dank. Het heeft mij bijzonder goed gedaan. En nog heerlijker zou het zijn als we met de Sacramentsprocessie nog wat meer parochianen mochten ver welkomen bij de Open Luchtmis op Trans Cedron. Uw dankbare pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Leden Toneelvereniging De Vlasbloem Op zondag 7 juni a.s. heeft de Wendel in Horst een open dag georganiseerd. De vlasbloem heeft, zoals jullie weten, toegezegd hieraan mee te willen werken. Willen de mensen °-\(T die zich hiervoor opgegeven hebben a.s. dinsdag 19 mei om 19.30 uur bij zaal de Karklingel zijn? We bespreken dan '3 s wat we precies gaan doen. Deze bijeenkomst is vóór de repe- v -v titie van 20.00 uur, dus zal niet zolang duren. Tot dan! Wij zoeken nog vrijwilligers om op zondag 28 juni tijdens het volleybaltoer nooi, op ludieke wijze Anjerloten te verkopen. Graag hierover contact opne men met Mia of Netty. Wij rekenen op jullie! Met vriendelijke groet. Bestuur Vlasbloem, Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 I

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7