cieel. In het gemeenschapshuis te Neer kunt U een informatiemarkt bezoe ken. De toegang is gratis. De openingstijden zijn van 11.00 uur tot 15.30 uur. Op de informatiemarkt presenteren zich dorpsraden en belangengroeperin gen, die met name gericht zijn op diverse leefbaarheidsaspecten in de kleine kernen en op het platteland. Zowel het dorpsradenoverleg Venray e.o. als ook de afzonderlijke dorpsraden uit de gemeente Venray zijn aanwezig op de info-markt. Ook de dorpsraad Oostrum heeft een stand ingericht. De aan dacht zal gevestigd worden op onder meer het te bouwen WoZoCo-complex op het dorpsplein alsmede een terugblik op enkele activiteiten uit het verle den. Geprobeerd zal worden om de belangstellende bezoeker een beeld en indruk te geven van de plaatselijke activiteiten, waarbij het werkcomité/ dorpsraad Oostrum in het verleden en nu betrokken was en is. Wij nodigen de Oostrumse inwoners uit om een kijkje te komen nemen op deze info markt. OOSTRUM HARMONIE0 Donderdag 14 mei 20.30 u. Maandag 18 mei 19.00 u. 20.00 u. Woensdag 20 mei 18.30 u. 19.30 u. Agenda juni 5/6/7 juni Bezoek van jeugd Altrich 6 juni Ophalen oud papier 11 juni Bestuursvergadering 14 juni Sacramentsprocessie 14 juni Intocht Avondvierdaagse 20 juni Tamboerkorps Peeltoernooi 28 juni Volleybaltoernooi -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 16-24 mei Zaterdag 19.00 uur Lies Janssen-Arts, Petronella Kusters-v.d.Berg, overl.ouders Houwen-Jacobs, t.e.v. Maria en Jo zef, Thei Hendrix, jaardienst Mie Staaks-Hermans, Pierre Jacobs en overl. familie, Toon Perenboom, overl. ouders Broeren-Kersten (Koor Harmony) Bestuursvergadering Repetitie leerlingenorkest Repetitie orkest Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps 3 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3