Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Uitslag beslissingswedstrijd zondag 10 mei: Venray 11 - Oostrum 3 4-3 Venray 11 kampioen. Proficiat!! Veteranen: Uitslag zaterdag 9 mei: Meerlo -VVO 1-3 Programma zaterdag 16 mei: DIS -VVO A. 16.30 u. V. 15.55 u. Meerlo 3- Oostrum 5 5-0 (4-0) Voor de 2e keer dit seizoen was Oostrum kansloos tegen het derde van Meerlo. In deze wedstrijd met 2 gezichten was Meerlo slagvaardiger en feller dan de Oostrumse gasten. In de openingsfase werd dit al snel duidelijk. Oostrum stond nog na te praten over de receptie bij het 25 jarig huwelijks feest van H. Holierhoek met de daaraan verbonden consumpties en plechtig heden terwijl Meerlo binnen 10 minuten uitliep naar een 3-0 voorsprong. Oostrum kon zich aanvankelijk niet herstellen want Meerlo kreeg nog enkele dikke kansen en dit alles binnen het half uur. Na dit stormachtige halfuur her stelde Oostrum zich enigszins maar was voor het Meerlose doel gewoon niet slagvaardig genoeg. Meerlo counterde naar behoren en vergrootte de voor sprong naar 4-0 al hing hier een buitenspel luchtje aan. Rust 4-0. Na de rust zette Oostrum een tandje bij en Meerlo vond dat eigenlijk prima. Er kwamen wat kansen voor Oostrum maar men deed er niks mee. Ook het geluk had Oostrum verlaten want een bal op de paal rolde aan de verkeerde kant van de lijn verder en werd dus geen treffer. Meerlo kwam na rust eigenlijk niet meer gevaarlijk op de Oostrumse helft en had dit trouwens ook niet nodig. In de slotminuten zette Meerlo nog een gevaarlijke counter op en deze trof meteen doel, 5-0. Oostrum had nog wel een uur kunnen voetballen zonder te scoren en op de nederlaag van 5-0 was dan ook niks af te dingen. Een einde van het seizoen waar de resultaten t.o.v. andere jaren wat tegen vie- 14 Senioren:

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14