Agenda juni 5,6,7 juni Bezoek van jeugd Altrich 6 juni Ophalen oud papier 11 juni Bestuursvergadering 14 juni Sacramentsprocessie 14 juni Intocht Avondvierdaagse 20 juni Tamboerkorps Peeltournooi. 28 juni Volleybaltournooi 1e prijs WMC Kerkrade Eikenhofkapel Op zondag 3 mei j.l. heeft de Eikenhofkapel deelgenomen aan het Wereld Muziek Concours voor blaaskapellen te Kerkrade. Voor een internationale jury werd er niet onverdienstelijk gemusiceerd en dit resulteerde dan ook in mooie 1e prijs met 436 punten. Verdeeld over 2 weekenden hebben 40 blaaskapellen uit 9 landen aan de wedstrijden mee gedaan. De Eikenhofkapel was een van de 20 nederlandse kapellen die een uitnodiging hadden ontvangen. De deelnemers werden over 3 onderdelen beoordeeld: een verplicht werk, 2 keuze werken en een onderdeel naar eigen keuze. Ondanks het vroeg tijd stip (zondagmorgen half 10) wisten de muzikanten van de Eikenhofkapel toch de zenuwen de baas te blijven, wat resulteerde in deze mooie 1e prijs -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 mei Pierre Vandevenne en Truus Vandevenne Vermeulen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. MAR IA-PROCESSIE Gest. Jaardienst overl.familie Siebers-Camps en Nijssen, Gest. Jaardienst Gerardus v.d. Voort en echtgenote, Gest. Jaardienst Mina Derkx, overl. ouders Hendrix-Geurts (Harmonie en Gem. Koor) Nel v.d. Berg-Linskens (Met Rozenkransgebed) Tot bijzondere intentie (Met Rozenkransgebed) Voor de vrede in de wereld Plechtig Lof met Rozenkransgebed. (Koor Harmony) 7 Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7