Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Senioren: Uitslagen zondag 3 mei: Hom 1 Oostrum 2 Vitesse 7 Oostrum 4 Meerlo 3 Veteranen: - Oostrum 1 -GFC2 - Oostrum 3 -TOP 2 - Oostrum 5 9-5 3-9 2-6 2-4 5-0 0-2 A. 16.30 uur V. 15.45 uur Uitslag zaterdag 2 mei: SSS'18 -VVO Programma zaterdag 9 mei: Meerlo - VVO Horn 1 - Oostrum 19-5 Oostrum speelde de laatste competitiewedstrijd uit tegen Horn en deed het zelfde als vorig seizoen, dat wil zeggen verliezen met grote cijfers. Het ver schil met vorig seizoen was, dat er dit keer ook zelf vijf maal gescoord werd. Zoals de correspondent van de kabelkrant al zei, als je vijf maal scoort mag je niet verliezen. Als je negen maal scoort mag je geen vijf tegentreffers in casseren en dus moet het wel een slechte wedstrijd geweest zijn. Goed of slecht een ding was deze zondag zeker, het was gatenkaas aan beide zijden en de neutrale toeschouwer was met veertien doelpunten de grote winnaar. Hom opende de score met doelpunten in de 13e en 22e minuut alvorens René Bonte of een eigen doelpunt in de 27e minuut de stand op 2-1 bracht. Twee minuten bracht de thuisploeg de marge weer op twee met een af standsschot. Twee minuten later scoorde Oostrum weer via Marcel Litjens en in de 40e minuut kwam Oostrum zelfs langzij via Bas Kessels. Op slag van rust kon de Oostrum-goalie een schot niet vasthouden en werd de rust stand op 4-3 bepaald. De toeschouwers waren nog amper terug uit de kanti ne of de achterhoede werd op snelheid geklopt en het was 5-3. Zes minuten later was het weer raak toen een Hornse aanvaller alleen voor de keeper 15

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 15