Gezinsmis Zaterdag a.s. 18 april is er 'n gezinsmis, waaronder de presentatie van de kinderen van onze basisschool en de kinderen van de Hommel die op 26 april en 7 juni hun Eerste H. Communie doen. Vervolg Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens Er zijn deze week nog enkele envelopjes binnengekomen van de Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens. Zodat het bedrag nu gestegen is tot 3110,-. Daarbij komt nog het bedrag van 331,- dat onze kinderen van de school bij elkaar brachten voor Truus Lemmens, zodat we deze week 3441,- aan Zuster Truus Lemmens kunnen overhandigen. Heerlijk voor haar en u allen nogmaals hartelijk dank voor uw medeleven met haar. Terugblik op Pasen! Bemoedigend! De opkomst in onze kerk op Pasen was bijzonder groot en goed. Mag dit een teken zijn dat de kerk in onze parochie weer opleeft? De kracht in mijn leven is de Eucharistie. Ik hoop en wens u van harte toe dat de Eucharistie ook uw kracht mag zijn, dan voelt u zich van binnen gelukkig en dat is het meest gelukkige in 'n men senleven, en kunt u veel, alles aan. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames opgelet: Dinsdag 28 april is er een volledig verzorgd uitstapje o.a. naar de opnames van "Catherine" in Hilversum. De rest van het programma hoort u dan in de bus. Vertrek uiterlijk om 8.00 uur bij de Rabobank. ±21.15 Uur verwachtte terugkomst in Oostrum. Wij vragen voor deze dag een eigen bijdrage van 52,- per persoon. Op vrijdag 17, zaterdag 18 of zondag 19 april kunt u zich dan opgeven bij Henriëtte Surminski, tel. 58 80 49. Vol Vol. De buurtleidsters komen dan 20, 21 of 22 april de eigen bijdrage 52,-) bij u thuis ophalen. Wij wensen u alvast veel plezier. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 5 o .v.s.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5