charistie heeft gegeven, de bron en het hoogtepunt van ons geloof, maar het is tevens de avond waarop Hij Zijn lijden begint. Ons heil is in Christus dank zij Zijn kruis. Goede vrijdag Om 14.30 uur Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van onze ba sisschool. Om 15.00 uur Kruisweg. Om 19.00 uur Goede Vrijdagdienst. We denken aan de laatste dag van Jezus van Nazareth, Zijn verlossend lij den en sterven. Vrijwillig heeft Hij zijn handen op het kruis uitgestrekt om de mensen tot één volk te brengen. Hij werd daartoe niet gedwongen. Hij heeft zijn armen uitgestrekt zoals moe ders de armen uitstrekken als zij hun kindje zien lopen met onbeholpen pas jes. Maar zij kunnen hun armen ook uitstrekken als grotere kinderen langs omwegen soms weer thuiskomen. Dat is het werk van de liefde. Zo heeft Jezus zijn vastgenagelde armen uitgebreid omdat Hij ons in zijn on uitsprekelijke liefde wil samenbrengen. Jezus breidt zijn armen uit naar allen die lijden, die eenzaam zijn en treuren. Hij wil allen in zijn liefde dragen; "Komt allen tot Mij", die belast en beladen zijt en Ik zal u verkwikken. Met ons lijden en met onze zorgen gaan we nu naar Jezus. Wij willen Zijn kruis vereren en uit de overweging van Zijn liefde nieuwe kracht putten om ons lijden te verenigen met Zijn lijden. Laten we ons dan opvangen in Zijn armen, zodat Hij ons kan dragen. Misschien kun nen wij van Hem leren ook onze armen geopend te houden voor alle men sen. Als Kerk van Christus moeten wij mensen zijn met geopende armen en handen. Vasten en Onthoudingsdag Goede Vrijdag is nog altijd een verplichte vasten en onthoudingsdag. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o N nieuws Beste mensen van Oostrum Deze week komen de kinderen en leiding de bestellingen opnemen van de eieractie. Het zijn verse rauwe eieren en ze kosten per 10 stuks 2,50. De bestellingen zullen dan vrijdag 10 en zaterdag 11 april afgeleverd wor den. Bent u niet thuis zet dan een doos/tas klaar, b.v.d. Met uw steun kunnen we leuke dingen blijven doen met de kinderen. Met vragen kunt u altijd Frank bellen, tel: 58 64 83. Groetjes leiding - bestuur 9

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9