Zaterdag Paaszaterdag 19.00 u. Paasgezinsmis Erna van Rattingen-Soulimans, jaardienst overl. ouders Broekmans-Bovee, Petronella Maria Kusters- v.d. Berg Misdienaarsbeurten 15.30 u. Anneke Denissen, Geertje de Kleijn 19.00 u. Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Kelly Willems 08.30 u. Frank Frederix, Daan en Derik Gloudemans, Willem Verheijen 10.00 u. Jacqueline Engels, Annemiek Moraal, Daniëlle Wijnen, Chantal Lenssen Donderdag 9 april 14.30 u. Mieke van Bracht, Geertje de Kleijn 19.00 u. Familie Gloudemans Vrijdag 3 april: Zaterdag 4 april: Zondag Attentie: Vastenactie voor Zuster Truus Lemmens Zoals de vorige week in het Oostrums Weekblad reeds is aangekondigd, zul len vanavond (donderdag), morgen en zaterdag leden van onze carnavals vereniging bij u aanbellen om de enveloppe voor de Vastenactie ten bate voor onze Oostrumse Zuster Truus Lemmens (werkzaam in Pakistan) bij u op te halen (graag gevuld met 'n goede opbrengst). Zij verdient het meer dan wie ook, zij doet er 'n bijzonder goed werk mee, en u mag er zeker van zijn dat ook de laatste cent bij haar terecht komt. Ook mag en wil ik ook nog 'ns graag vermelden dat onze carnavalsvereni ging al jaren lang de envelopjes van de Vastenactie huis aan huis ophaalt, ze kunnen dus niet alleen carnaval vieren maar zetten zich ook in voor 'n bij zonder goed werk. Ik ben onze carnavalsvereniging daar ook bijzonder dankbaar voor. Mag ik u ook vriendelijk vragen dat u de envelop ook klaar hebt liggen als de leden van onze carnavalsvereniging bij u aanbellen, want het vraagt van hen toch ook heel veel tijd om alle gezinnen of alleenstaan den te bezoeken. Mochten zij u niet thuis aantreffen, dan kunt u de envelop ook nog altijd op de pastorie bezorgen. Zovast hartelijk dank voor uw medewerking. Witte donderdag 's Morgens is er geen H. Mis 's Middags om 14.30 uur Flerdenking van het Laatste Avondmaal voor de kinderen van onze basisschool. 19.00 uur Herdenking van het Laatste Avondmaal. (Koor Harmony) Vanavond is het de avond waarover gesproken wordt in het Eucharistisch gebed "Die op de avond voor Zijn lijden en dood het brood in zijn handen heeft genomen". En vervolgens eindigen de consecratiewoorden met: "blijft dit doen om Mij te gedenken". Het is de avond waarop de Heer ons de Eu- 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7