dorpsraad werkcomiïe oostrum' Aan alle inwoners van Oostrum Parochie-vergadering dorpsraadvergadering Hedenavond, donderdag 2 april om 20.00 uur wordt in het gemeenschaps huis een gecombineerde vergadering gehouden worden van Parochie en Dorpsraad. Tijdens deze gecombineerde vergadering (jaarlijkse parochievergadering en dorpsraad/voorzittersvergadering) zal ondermeer aan de orde komen de pre sentatie van de plannen m.b.t. de herinrichting van het dorpsplein in relatie mede tot het te bouwen woonzorgcomplex. Verder wordt in deze vergadering door het kerkbestuur verslag gedaan over het afgelopen jaar en wordt informatie gegeven m.b.t. lopende ontwikkelin gen. En uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Bij deze nodigt Kerkbestuur en Dorpsraad u uit voor deze gecombineerde vergadering hedenavond donderdag 2 april om 20.00 uur in het gemeen schapshuis. Uw aanwezigheid bij deze vergadering zullen wij zeer op prijs stellen. Kerkbestuur van de Parochie Oostrum en de Dorpsraad Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONII oOOSTRUM Zaterdag 4 april 09.30 u. Ophalen oud papier Papierophalers: K. Op den Camp, I. Camps, G. Janssen, F. Basten, P. Pijpers, T. Pluk, W. Pluk, M. Poels, J. Teeuwen, F. Van de Venne, A. Swemers, P. Derksen, M. Kempen. Maandag 6 april 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Groepsrepetitie klarinetten, fluiten, hobo, en alt saxofoons 20.45 u. Repetitie orkest 21.45 u. Groepsrepetitie alle koper, tenorsaxen, bariton sax 3 Secretariaat: Stationsweg 138a. 5807 AD Oostrum. tel. 0478 - 583 555 OPGERICHT-

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3