Mededelingen van het Kerkbestuur In de laatste jaren kregen wij vaker het verzoek voor het begraven en het vestigen van een grafrecht op onze begraafplaats van mensen welke niet deelnemen aan de gezinsbijdrage van onze kerk. Het kerkbestuur is van me ning dat in principe deze wens gehonoreerd moet kunnen worden. Om de kosten voor het beheer en onderhoud van onze begraafplaats eerlijk te ver delen is een nieuwe tarieflijst vastgesteld. Daarnaast zijn er algemene bepa lingen en voorschriften voor het toelaten van graftekens opgesteld en van toepassing verklaard met terugwerkende kracht vanaf 1 januari 1998. Deze voorschriften zijn afgestemd op de model-reglementen welke zijn opgesteld voor de Nederlandse Kerkprovincie. Het kerkbestuur is voornemens het be heer van de begraafplaats in handen te leggen van een externe commissie die onder verantwoordelijkheid van het bestuur toeziet op het handhaven van deze reglementen. Zodra deze commissie is samengesteld zullen wij u hierover informeren. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met onze vice-voorzitter, de heer H. Raedts, tel.nr. 51 32 40. Het kerkbestuur Tabel behorende bij de Algemene bepalingen voor de begraafplaats Trans Cedron te Oostrum (vastgesteld door het kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum d.d. 19-01-1998) 1. Begraven van een lijk Tabelnummer 1 Het recht om een lijk te begraven bedraagt: a. voor een persoon van 12 jaar of ouder b. voor een kind beneden de 12 jaar c. voor een kind beneden één jaar 2. Opgraven en herbegraven Tabelnummer 2 Het recht om een lijk op te graven dat langer dan 20 jaar geleden begraven is bedraagt 459,00 Tabelnummer 3 Het recht om een lijk op te graven, anders dan bepaald in tabelnummer 2 bedraagt 918,00 Tabelnummer 4 Het recht voor het herbegraven van een lijk bedraagt 510,00 510,00 255,00 127,50

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5