Ophalen spullen rommelmarkt Voorafgaande aan onze rommelmarkt op zondag 29 maart zullen de leden van de Harmonie op zaterdag 28 maart vanaf 10.00 uur bij u langskomen om de door u beschikbaar gestelde spullen op te halen. U kunt de spullen aan de weg zetten. Voor deze rommelmarkt kunnen wij weer vanalles ge bruiken. Wij willen er u echter op wijzen dat wij geen grote meubelstukken meer aan kunnen nemen, denk hierbij aan grote kasten, bankstellen, bedden en ma trassen. De verkoop van dit soort meubelen is voor ons zeer moeilijk en loopt nauwe lijks. Afvoeren van deze spullen brengt zeer veel werk en onkosten met zich mee. Heeft u echter grote meubelstukken aan te bieden, neem dan kontakt op met De Cirkel in Venray. Na overleg met de kringloopwinkel haalt men de spullen dan bij u op. Bedenk tevens dat wij geen vuilophaaldienst zijn. Heeft u waardevolle spullen aan te bieden die u liever niet aan de straat zet, neem dan kontakt op met een van onderstaande personen. M. Knelissen tel. 58 51 42 A. Kuenen tel. 58 34 58 H. Vermeulen tel. 51 08 52 Bedankt voor uw medewerking -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Rommelmarkt Oostrum 29 maart Op zondag 29 maart 1998 vindt er weer de jaarlijkse rommelmarkt plaats in het gemeenschapshuis van Oostrum, gelegen aan de Watermolenstraat. De organisatie is in handen van Harmonie Sub Matris Tutela. De opbrengst van deze rommelmarkt komt ten goede aan het uniformen- en instrumentenfonds van de Harmonie. Zoals gewoonlijk zijn er op de markt weer allerhande spullen te koop, zoals boeken, serviesgoed, glaswerk, kleinmeubelen, electronica en allerhande andere gebruiksvoorwerpen. Vanaf 11.30 zullen er weer verschillende stukken met opbod verkocht wor den. De aanvang van de rommelmarkt is 11.00 uur, sluiting is om 13.30 uur. Zoals gewoonlijk is de toegang voor iedereen geheel gratis. Tot ziens in Oostrum op zondag 29 maart. Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9