En daarom, jongens en meisjes, heel, heel hartelijk bedankt voor jullie gave en jullie meeleven met Zuster Truus Lemmens en haar arme kinderen, zij zijn jullie daar zeer dankbaar voor, en heel zeker ook O.L. Heer; Hij heeft im mers gezegd: wat je voor de armen doet, doe je voor Mij. Vreugdevol nieuws van dankbare overgelukkige mensen! Er liggen weer drie kleine kaartjes, met groot nieuws, voor me. En dat zijn natuurlijk geboortekaartjes. Op de twee eersten had ik eerder kunnen reage ren, maar de vakantie en het hele karnavalsgebeuren waren de spelbrekers, maar toch.... beter laat dan nooit. Het eerste kaartje kwam van Monique en Wilfred Martens-Ten Brinke, van Buitenhof 9. Het is "goed" wonen in Oostrum, daarom geven er velen ook de voorkeur aan zich in Oostrum te vestigen. En Monique en Wilfred bevalt het hier best. Zij delen ons mede dat hun gezin op 13 februari uitgebreid is met een dochter LISA. Het tweede kaartje kwam van Marcel en Annemarie Linsken van Buitenhof 13. Wat gaat de tijd toch vlug was mijn eerste gedachte toen ik dit geboorte kaartje in handen kreeg, ik herinner me nog heel goed dat ik Marcel als eer ste misdienaar aantrof bij mijn komst in Oostrum en het was 'n prima misdie naar en nu al vader van 4n kind. Marcel en Annemarie laten ons ook weten dat de stilte in huis voorbij is door de geboorte van een dochter LOES. En het derde geboortekaartje kwam van de Henri Dunantstraat 37, van Alex en Nelly van Rattingen, beiden zeer goed bekend in Oostrum, Alex als be drijfsleider van 'n gezond bedrijf en Nelly als 'n bijzonder trouw en prima zan geres van ons koor Harmony die ons zo nu en dan ook nog laat genieten als zij met haar dwarsfluit optreedt. Hun gelukkig samenzijn werd uitgebreid op 24 februari met een zoon STEFAN. Iedere geboorte maakt je stil, want iedere geboorte is een wonder, en is niet in woorden uit te drukken, maar het maakt je van binnen overge lukkig om zo iets geweldigs, zo iets moois waarvan je kunt zeggendit is van ons, als vrucht van onze grote liefde. En dit alles is zeker het geval als het je eerste kind is. Daarom vanzelfspre kend 'n geweldige vreugde en grote dankbaarheid bij Monique en Wilfred, bij Annemarie en Marcel, bij Nelly en Alex bij de geboorte van hun eerste kind. Negen maanden lang is naar deze kinderen uitgekeken. Maanden vol ver wachting, maanden waarin van alles is gebeurd. Fijne momenten, span nende ogenblikken. Soms ook tijden vol onzekerheid. Maar nu is er volop vreugde, vervulde verwachting. Het kind is er, midden tussen de mensen. Afhankelijk van de zorg van moe der, vader, van allen die deze baby omringen. Wat zal er met dit kind gebeuren. Hoe zal het zich ontwikkelen. Welke toe komst is er voor dit kind weggelegd? "Het beste willen we het meegevenwordt er gezegd. 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5