Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 14-22 maart Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Piet en Harry Hermans, Sjang Joosten, overl. familie Hermans-v.d. Berg, Pierre Vandevenne, Truus Vande venne-Vermeulen, Harry Vermeulen en overl. familie, gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps, zeswekendienst Toon Perenboom, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie staaks-Hermans, jaardienst Bertus Rutten Jaardienst Piet Litjens, Herman de Kleijn, gest. jaar dienst overl. familie Hendriks, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Woensdag 09.00 u. Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen (Met Rozenkransgebed) 19.00 u. H. Mis op de Smakt tot intentie van O.V.B. en L.V.B. Ter ere van de H. Jozef Zaterdag 19.00 u Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven 09.00 u. Gest. jaardienst Jozef Jenneskens en echtgenote Voor 'n goede uitkomst 19.00 u. Toediening van het H. Vormsel Voor de Vormelingen (Koor Harmony) Frits v.d. Berg (namens de bewoners v.d. Valken kampstraat), Thei Hendrix, Marietje Nooyen (namens de ouderen van Watermolenstraat en Gildestraat) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn 10.00 u. Jacqueline Engels, Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Anneke Denissen Hartelijk dank! Ondanks het slechte, regenachtige weer was de Gezinsmis van zaterdag j.l. goed bezet. 53 Kinderen van onze Basisschool brachten onder die H. Mis hun envelopje voor Zuster Truus Lemmens naar het altaar. Vervolgens werden nog 5 envelopjes op de pastorie afgegeven. Deze kinde ren brachten een bedrag van 331bij elkaar voor Zuster Truus Lemmens 'n Bijzonder groot bedrag van deze kinderen.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3