dorpsraad wzrkcorrfe oastrum* Verkiezingen leden Dorpsraad Oostrum 1998 Aan de inwoners van Oostrum Het is al weer enige jaren geleden dat er verkiezingen zijn gehouden om te ko men tot leden van de Dorpsraad Oostrum. Volgens de statuten kunnen er na een zittingsperiode van 4 jaar verkiezingen worden gehouden om te komen tot een hernieuwde samenstelling van de Dorpsraad en/of ter opvulling van vacatures. De Dorpsraad van Oostrum is van mening dat gestreefd moet worden om het maximaal aantal leden dat in de statuten is genoemd, te weten 15, zitting te laten nemen in de raad. Momenteel zijn er tenopzichte van dit maximale aantal, vier vacatures. De Dorpsraad vindt het tevens vanzelfsprekend dat alle inwoners van Oostrum op gezette tijd de gelegenheid krijgen hun actieve belangstelling voor de Oos- trumse gemeenschap kenbaar te maken en/of eventueel zitting te nemen in de Dorpsraad. Nu de verkiezing van de Tweede Kamer voor de deur staat, 6 mei 1998, wil de Dorpsraad gelijktijdig hiermee, de nieuwe Dorpsraad laten kiezen. Door de Gemeente Venray wordt het mogelijk gemaakt op deze verkiezingsdag gebruik te maken van de hiertoe benodigde faciliteiten. Als lid van de Dorpsraad komen in aanmerking alle inwoners van Oostrum die, op de dag van de verkiezing, achtien jaar of ouder zijn en zich verkiesbaar hebben gesteld. De dorpsraad roept derhalve belangstellenden op zich kandidaat te stellen voor de Dorpsraadverkiezing op 6 mei 1998. Uw kandidatuur kunt u tot uiterlijk 1-3-1998, door invulling van onderstaande strook, kenbaar maken. Informatie over het werk van de Dorpsraad kunt u verkrijgen bij de secretaris van de Dorpsraad Dhr. J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum. Naam en voorletters: Geboortedatum: Straat, huisnummer en postcode: stelt zich kandidaat voor de verkiezing tot lid van de Dorpsraad Oostrum en ver klaart hiermede tevens, bij verkiezing, het lidmaatschap te aanvaarden. Handtekening: 5 Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555 (a.u.b. deze strook sturen naar het secretariaat Dorpsraad Oostrum: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum)

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5