Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 21 februari Zaterdag 1 maart 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag T* Woensdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Donderdag Vrijdag Zaterdag 19.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 09.00 u. 19.00 u. Frits v.d. Berg (namens de bewoners van de Valken kampstraat), Thei Hendrix, overl. ouders Houwen- Jacobs, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Koor Harmony) Mie Staaks-Hermans Carnavalsmis Martin Vermeulen, Nel Basten-Janssen, Piet Litjens, overl.'ouders Dericks-van Roy, Ties Joosten, overl. ouders Camps-Willems, overl. leden van onze Car navalsvereniging (Gem. Koor en Eikenhofkapel) Tot bijzondere intentie Mia Houba Aswoensdag Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oos trum (met Rozenkransgebed) Uitreiking van het as- kruisje Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen (Uitreiking van het askruisje) Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan god, schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst Jan Verheijen, Piet Verheijen, Johan Kleuskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. 10.00 u. Woensdag 19.00 u. Rick Op den Camp, Merijn Gloudemans, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 u. Mieke van Bracht, Anneke Denissen, Brandy van Dijck, Geertje de Kleijn Job Euwes, Luuk Gielens, Gebr. Kessels Annemiek Moraal, Danielle Wijnen Aswoensdag 25 februari Op Aswoensdag zijn er twee H. Missen om 9.00 uur en 19.00 uur. Na beide H. Missen zal het askruisje worden opgelegd. Het jaarlijkse teken van de gezegende as herinnert ons eraan, dat wij door het kruisoffer van Christus werden bevrijd uit een bestaan van zonde, kwaad, vernietiging en dood. Vanaf zijn verrijzenis mogen wij immers delen in het nieuwe leven dat Hij voor ons heeft bereid. Dat willen wij herdenken en vieren. Vasten: De tijd voor meer liefde en solidariteit De boodschap van het christendom is een blijde boodschap. Wij geloven in

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5