Let op! Let op! route van den optocht Opstelle ien de Gildestraot en vertrekke, dan linksaf Watermeulestraot, linksaf Mgr. Hanssenstraot, rechtsaf de hieéle Valkenkampstraot dur, vervolges rechtsaf de van Broekhuzestraot ien en op ut end rechtsaf Geijsterseweg, aoverstaeke naor den Vlasakker en dan linksaf de Randerade op. Dén gaon we hieëlemaol af, um dan tot slot wer rechtsaf de Watermeulestraot ien te gaon, waor den optocht wert ontboonde en ge owwen pries af kunt hale ien zaal de Karklingel. Let op! Let op! Let op! Let op! Vastelaoveskrant Ook dit jaar kan de redaktie weer terugzien op een schitterende uitgave van de Vastelaoveskrant. Deze is nog te koop op het adres Randenrade 50. Entrees voor de boerebrulloft en boerebal op dinsdag 24 februari in het gemeenschapshuis Leden von CV "de Korklingels" hebben vrije entree voor de boere brulloft en boerebal. Niet leden: Entree boerebruiloft: /'ó,- p.p. (incl. koffie en krentemik) Entree boerebal: 6,- p.p. Koortjes voor de boerebrulloft zijn verkrijgbaar op het adres: Randenrade 50, voor de optocht boerebrulluft of bij de entree in het gemeenschapshuis. Peuter- kiender- en jeugdbals tijdens de vastelaovend '98 De Jeugdbals in zaal "de Karklingel" zijn bestemd voor de jeugd vanaf Groep 7 of vergelijkbare leeftijd Passe-partouts voor de jeugdbals in zaal "de Karklingel" (incl. jeugd- boerebruiloft) kosten 7,50 p.p. Deze zijn vanaf 09 febr. te koop bij de Rabobank te Oostrum. Ook deze kaartjes zijn tijdens de normale openstellingsuren, vanaf 9 febr., bij de Rabobank te Oostrum te koop. 18 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 18