Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Senioren: Uitslagen zondag 15 februari Buggenum 1 - Oostrum 1 0-2 Achates 3 - Oostrum 2 3-3 Oostrum 3 - Volharding 7 3-1 Wittenhorst 11 - Oostrum 4 1-4 Oostrum 5 - Wanssum 3 5-0 Oostrum 5 - Wanssum 3 5 - 0 (1 - 0) In deze lekkere opwarmer voor het wat serieuzere werk was Oostrum veruit de betere ploeg. Voorafgaand aan deze wedstrijd hadden de rood-witten een geslaagde (mede door "ut göt") feestavond gehad. Dit was te zien want Oostrum begon een beetje te slap. Tevens werd de speelstijl aangepast aan de tegenstander wat de ploeg toch niet echt ligt. Wanssum daar tegenover bakte er eigenlijk helemaal niks van. Toch duurde het tot de 21e minuut voordat Oostrum toe sloeg. J. Linskens veroverde goed de bal, bereikte W. Bovend'Eerdt die even enkele tegenstanders dolde en daarna binnen schoot, 1 - 0. Hierna wilde Wanssum wel wat terug doen maar dat lukte niet echt. Oostrum hoefde ook niet zo nodig en zo werd een hele slechte eerste helft met een 1 - 0 voorsprong afgesloten. Na rust was er duidelijk iets ver andert bij Oostrum want de versnelling ging een paar tandjes omhoog met als gevolg dat Wanssum het spoor gauw genoeg bijster was. In de 61e mi nuut werd de lange roep om T. van Kessel beloond en trad deze binnen de lijnen. Koud in het veld en hij werd gelanceerd en bleef oog in oog met de Wanssum-goalie ongekend (voor diegene die Ton kennen tenminste) koel, 2 - 0. Wanssum zakte nu als een kaartenhuis in elkaar en Oostrum profi teerde hier gretig van. Weer T. van Kessel kon alleen richting doelman ver trekken en schoof de 3 - 0 binnen. A. Hogeboom en W. Bovend'Eerdt bouw den de score nog uit tot 5 - 0 waarmee meteen de eindstand bereikt werd. Een leuke overwinning doch het lek van het missen van de kansen (ook van daag weer) is nog niet boven water. Wilfried en Annemie van De Karklingel wil ik nog bedanken voor de fantastische avond die hieraan vooraf ging. Na 14

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14