resteert nog een klein batig saldo. Na afloop van de receptie van Prins Carnaval op Zaterdag 14 februari a.s. zal Theo Linskens de Orde van Verdienste worden uitgereikt als waardering voor zijn jarenlange belangeloze inzet voor meerdere Oostrumse verenigingen. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 10 februari a.s. in het gemeen schapshuis. Hr.Fr. Ruyten zal dan onze gast zijn en iets vertellen over de organisatie van de Monumentendag Venray, die in het najaar waar schijnlijk in Oostrum zal plaatsvinden. Verslaglegging Jan Janssen secretaris. Verkiezingen leden Dorpsraad Oostrum Aan alle inwoners van Oostrum In het Oostrums Weekblad van vorige week hebben we de verkiezingen voor de leden van de Dorpsraad aangekondigd. Tevens hebben we aangegeven deze week aandacht te schenken aan de verschillende werkgroepen die de Dorpsraad heeft ingesteld. Werkgroepen van de Dorpsraad In aansluiting op de gemeentelijke commissies heeft de Dorpsraad werk groepen ingesteld die zich bezig houden met diverse activiteiten en elk met een eigen taakstelling. In elke werkgroep hebben minimaal 2 leden van de Dorpsraad zitting. Deze zijn de voorzitter en de plaatsvervangend voorzitter van de betreffende werkgroep. Aanvullend aan de leden van de Dorpsraad kunnen ook inwoners van Oostrum aan de werkgroepen worden toege voegd, die geen lid zijn van de Dorpsraad. De navolgende werkgroepen zijn ingesteld: Algemene zaken Deze werkgroep is het dagelijks bestuur van de Dorpsraad en behartigd alle bestuurlijke zaken die tot de Dorpsraad komen. Openbare werken en Milieu Een werkgroep die het meest zichtbaar is in de gemeenschap. Bemoeienis met de inrichting van het dorp hoort tot de activiteiten. Denk aan renovatie Mgr. Hanssenstraat en activiteiten in het kader van het dorpsplein e.d. Cultuur, Maatschappelijke zaken, Sociale zaken, Onderwijs, Sport en sociaal-cultureel werk De activiteiten van deze werkgroep richten zich op zaken die te maken heb ben met verenigingen, onderwijsvoorzieningen, jeugdsoos e.d. 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5