dorpsraad „Lwrkcomite oostrum' Uitnodiging Vergadering. Hierdoor nodigen wij U uit voor de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum. Deze bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 10 februari 1998 in het gemeenschapshuis Oostrum, Watermolenstraat 1 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het Dagelijks Bestuur H.W. Holtackers, voorzitter. Agenda: 1 Opening. 2 Organisatie Monumentendag Venray; toelichting door hr. Ing. Fr. Ruyten, Venray. 3 Notulen van de vergadering van 13 januari j.l. 4 Ingekomen Stukken/Mededelingen. 5 Dorpsradenoverleg. 6 Verslag Kommissies: VROM; Openb. Werken; Financiën en Welzijn. 7 Evaluatie Informatiebijeenkomst TBS-Kliniek. 8 Dorpsraadverkiezingen. 9 Nieuwe inwoners. 10 Rondvraag. 11 Sluiting. Verslag van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum dd. 13 januari 1998. Een eventuele verbindingsweg tussen Stationsweg en Henri Dunanstraat wordt voorlopig niet opgenomen in Verkeersveiligheidsplan in afwijking van eerdere publicaties in structuurplan. Overeenkomstig het eerder opgesteld plan zullen beide abri's terzijnertijd geplaatst worden in de Mgr. Hanssenstraat; namelijk bij het gemeen schapshuis en Allermanscafé. Zowel van gemeente Venray alsook van de Stg. TBS- kliniek in oprichting ontvingen wij positieve reacties op ons verzoek om op korte termijn een informatiebijeenkomst te beleggen. Nadere mededelingen volgen nog. Gemeenten heeft bij provincie geïnformeerd onder welke voorwaarden het onderhoud van de verkeerspleinen kan worden uitbesteed aan de plaatselijke dorpsraden. Vooralsnog zijn wij terughoudend. Vooraf dient duidelijkheid verschaft te worden ten aanzien van aansprakelijkheid en vergoedingen. 3 Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3