Tevens wensen wij Tamara Wilmsen veel beterschap met haar arm. 29 Maart wordt er een buitenrit georganiseerd, ledereen die in Oostrum woont, en een paard/pony heeft, mag eraan deelnemen (ook aangespannen pony's). Het maakt niet uit of je lid of geen lid bent van de rijvereniging. We hopen dat zoveel mogelijk mensen zich opgeven. Nadere informatie wordt nog bekend gemaakt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Basisschool mededeling over het aanmelden van leerlingen Tot op heden was het gebruikelijk dat kinderen die nog 4 jaar moesten wor den op een in januari vastgestelde datum aangemeld konden worden voor het nieuwe schooljaar. Door wijzigingen in het aannamebeleid voor de ka tholieke basisscholen in de gemeente Venray komt er m.i.v. dit kalenderjaar één aanmeldingsdatum die voor alle basisscholen gelijk is. Naar verwachting zal deze datum in de maand maart gepland worden. Wij houden u op de hoogte. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aldewieverbal 1998 Het heeft even geduurd maar uiteindelijk is het dan toch gelukt. Tijdens de wintermaanden, en met het vooruitzicht op de lente, is er in de ontluikende natuur een stelletje gevonden dat zich op zaterdag 7 februari 1998 tijdens het Aldewieverbal gaat verlo ven. Het bal begint om 20.30 uur en om 22.11 uur zal het Boerebruidspaar 1998 bekend gemaakt worden, waarna de verloving plaatsvindt. De muzikale om lijsting van dit gebeuren is in handen van de Eikenhofkapel. Het orkest "Aces" zorgt voor de verdere muzikale invulling van deze avond. 25 STRUM OoStRuM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 25