Vrijdag 6 febr. Zaterdag 7 febr. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps 09.30 u. Oud papier ophalen Papierophalers: L. v. Ham, A. Joosten, E. Schuurmans, T. Kessels, A. Linders, G. Linders, R. Mulder, R. Gom- mans, M. Pluk, E. Van de Venne, G. Volleberg, J. Mater, K. Hendrickx Eikenhofkapel Aide Wieverbal 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest Repetitie orkest Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps w Bestuursvergadering Leden orkest en tamboerkorps denk maandag en woensdag a.s. aan ophalen carnavalstenue. Agenda februari 14 febr. Eikenhofkapel receptie Prins Generale repetitie carnavalsconcert Carnavalsconcert Carnavalsoptocht Oostrum Carnavalsoptocht Venray Eikenhofkapel Boerebrulluft Maandag 9 febr. 20.00 u. Woensdag 11 febr. 18.30 u. 19.30 u. Donderdag 12 febr. 20.30 u. 15 febr. 16 febr. 22 febr. 23 febr. 24 febr. Solisten/ensemblewedstrijd Limburgs Bond van Tamboerkorpsen. Op zondag 1 febr. hebben Tom Vermeulen en Mark Clephas als duo deelge nomen aan deze wedstrijd die gehouden werd te Roggel. Tom en Mark speelden op kleine trom het stuk Marche en Dance van G. Bomhof en behaalden met hun optreden 48,5 punten wat goed is voor een 1e prijs. Proficiat. Oud papier op verzamelplaatsen per straat. Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 u. haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Graag het papier zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat), zodat het ophalen ondanks meer papier toch binnen een redelijke tijd gedaan is. Wij rekenen op uw medewerking. 19

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 19