Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Zondag 08.30 u. 10.00 u. 7-15 februari Zaterdag 19.00 u. Piet Janssen en overl. familie, Wim Keijsers, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans, Sjeng v.d. Pasch Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oost rum Woensdag 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed) Gest. jaardienst overl. familie van Heijster Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor 'n zieke Zaterdag 19.00 u. Gest. jaardienst overl. familie van Heijster, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Rik Op den Camp. Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 u. Miek van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn 10.00 u. Annemiek Moraal, Danielle Wijnen, Anneke Denissen, Jacqueline Engels Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. In deze wintermaanden warm aanbevolen. Grote vreugde en dankbaarheid om 'n heerlijk Godsgeschenk. Keurig op tijd kwam er nog 'n geboortekaartje binnen - 'n trotse, gelukkige vader kwam het persoonlijk afgeven - zodat dit blijde nieuws deze week nog in het Oostrums Weekblad vermeld kon worden. Het geboortekaartje kwam van Theo en Margriet Clephas van Gildestraat 10. 28 Januari werd voor hen 'n geweldige dag die ze niet op de kalender 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11