Jeugdprinsebal Zaoterdag 31 jannewarie Zaoterdag 31 jannewarie is ut wer zowiet, dan zal ozze neejje jeugdprins te vurschien komme. An de regierperiode van jeugdprins Noud, vorst Koen en nar Jules zal op dizze zaoterdag en end komme. Mar weej zien dur van ovvertuugd dat vur deez jönges en glansrieke carrière te wachte stöt. Ut aftreeje zal ongevér urn 20.11 uur beginne, nao dit alles zulle weej wér op zuuk motte naor enne neejje jeugdprins. Dit jaor zulle weej beej os zuuktocht hulp kriege van wat bekende minse van de Nederlandse en/of buutenlandse tillevisiewereld. Weej hope dat weej ozze neejje prins ongevér urn 21.00 uur an öllie kunne vurstelle. Weej hope ollie natuurlek allemaol te zien um same mit ös en schitterend schouwspel van dizze aovend te make. Daorum ziedde gillie allemaol van harte welkom vanaf 18.30 uur ien zaal De Karklingel. Now ut jeugdprinsebal wer vur de deur stöt kunde natuurlek ok wer raoje wie den neejje jeugdprins van Aostrum, Lull en den Boshuuze wurdt. Zoëas elk jaor helpe weej öllie hierbeej wer en hendje, hieronder staon tien name, waorvan der ieëne jeugdprins zal werre. Vur ös zuuj ut fijn zien as gillie op zaoterdag 31 jannewarie ut briefke iengevult klaor het ligge. Ut raoje kost 1 guide per naam, natuurlek meugde ok alle name ankruuse. Weej komme op 31 jannewarie deez briefkes ovverdag ophale, dus tot dan. Naam: Adres: Mark de Beer Bart Clephas John Creemers Tom Felder Frank Frederix Roel van Haeren Frank Jansen Rik op den Camp Edwin Parren Paul Willems Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval De carnavalsmaandag staat ook dit jaar weer in het teken van een thema. We gaan nu met zijn alle naar Hollywood toe. Alles wat maar aan Hollywood en film doet denken is hier dus mogelijk. De filmsterren, regisseurs, camera mensen, filmhelden, films, oscars, series (Beverly Hills bijvoorbeeld) en ga zo maar door zijn op deze avond van harte welkom! Het is eigenlijk te veel om op te noemen. Laat voor deze avond je creativiteit maar eens de vrije loop. Voor de origineelste is er natuurlijk weer een leuke prijs!! Dus op carnavalsmaandag kom naar HOLLYWOOD!! Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval - Jeugdcarnaval 9

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9