bleek als bankemployee het vak niet helemaal te verstaan, en het Göt gaf blijk een goede noot te kunnen spelen. Beide avonden waren ook huldigingen ingepland. Op vrijdag het afscheid van Wien Staaks bij de kamavalsvereniging en het 11-jarig lidmaatschap bij de jeugdorganisatie van Renate van Goch. Op zaterdag het afscheid van Nestor Sraar Vermeulen en Tonny Raedts. Allen nogmaals bedankt voor de inzet. Na deze huldigingen hervatte De Sjawi's het pro gramma met een spetterend optreden. Jan Gerards haalde de G.F.T.bakken problematiek aan en toonde dit in een komische buut. Dat Annemie Poels en Marian Fleurkens konden zingen wisten we nog van de liedjesmiddag. Maar p dat de Spiegel op de zitting in zo'n perfecte performance naar voren werd gebracht mag je voor zo'n eerste zitting alleen maar hopen. Pierre Cnoops wist als gelouterde artiest de zaal weer aan het lachen te krijgen, waarna Now ên de avond mocht sluiten. Vele Aostrumse zaken werden aan de tand gevoeld soms ludiek, soms met een serieuze ondertoon. Al met al 2 geslaagde avonden. Maar mede dankzij de voortreffelijke muziek van de eikenhofkapel die onderscheiden werden met een speciaal gemaakt bord. OptochtOptochtOptocht - Ze zien al ien veel schuurkes an de gèng mit wages bouwe - Ze zien al op veul zolders bezig um enne groep te make - Ze zien al ien veul straote bezig um wat te bedènke - Ze vraoge zich wel af, ofdat geej ok 'n hèndje komt helpe - Kiek, as geej wat doet, duut dèn ok wat en dan duut ow straot ok wat!!!! Vur inlichtingen: Paul van Bergen tel. 512 179 Jan Raedts tel. 513 739 OptochtOptochtOptocht 21

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 21