OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Op dinsdag 3 februari hebben wij 'n knutselavond. Deze begint om 19.30 uur. We gaan o.l.v. Githa Clephas 'n tegeltje met fimo klei maken. De benodigdheden hiervoor worden verzorgd door het bestuur. Wilt u zelf een aardappelmesje meebrengen. Eigen bijdrage voor deze avond bedraagt 5,-. Vindt u het leuk om hieraan mee te doen, dan kunt u zich t/m maandag 26 januari opgeven bij Henriette Surminski, tel. 856 366. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Spel Kleurrijk Nederland Datum: dinsdag 3 februari Plaats: Let op!! De Karklingel Aanvang: 20.00 uur Dit is de tweede avond in het kader van het project "Kleurrijk Nederland". Veel migranten wonen inmiddels al decennia in Nederland, hebben hier hun kinderen gekregen, leven hier. Toch kan niet gezegd worden dat het samen-wonen, samen-werken, samen zijn met migranten heel vanzelfsprekend is. Dit neemt niet weg dat er tegelijkertijd ook veel individuen en groepen (zoals onze LVB) veel moeite doen om migranten bij hun aktiviteiten te betrekken. Met meer of minder succes. Het beeld van migranten is vaak een algemeen beeld en kent op grond daarvan zijn beperkingen. Ook aan dit algemene beeld dat we vaak van migranten hebben te werken, is er een boeiend avondvullend "spel" ontwikkeld. Uw kijk en kennis op dit gebied zal hopenlijk verrijkt worden. De avond zal begeleid worden door Ton Teeuwen-Peeters, gespreksleidster "Kleurrijk Nederland". Wij hopen op uw komst. 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13