Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Jan v.d. Berg, Mie Staaks-Hermans Sjeng Potten, Petronella Kusters-v.d. Berg, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e. van O.L. Vrouw Voor de vrede in de wereld (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven Voor de vrede in onze gezinnen Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloude- mans, Kelly Willems Zondag 08.30 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wij nen, Peter Fleurkens 10.00 u. Familie Gloudemans -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aktie Kerkbalans 1998 In de komende weken van januari wordt landelijk de jaarlijkse Aktie Kerk balans gehouden. Deze aktie wordt gehouden door en met ondersteuning van de in Nederland deelnemende Kerkgenootschappen. Uitvoering ge schiedt echter in de plaatselijke parochies en de bijdragen komen volledig ten goede aan de plaatselijke parochie. Ook onze parochie sluit zich bij deze aktie aan. Daarom wordt door vrij willigers bij u een enveloppe bezorgd met informatie, een verzoek om deel name aan de aktie voor 1998 alsmede een retour-enveloppe. Nadat deze enveloppen zijn bezorgd zullen enige tijd later de vrijwilligers de gesloten retour-enveloppe graag op komen halen. U zult er hen zeer terwille mee zijn, als u de enveloppe gereed zou willen leggen. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. Mocht het zo zijn dat u, om welke reden dan ook, de enveloppe op een later tijdstip zelf wilt inleveren, dan kan dat bij de administrateur van de aktie in onze parochie, de heer J. Janssen, Stationsweg 138a in Oostrum. Ook het afgelopen jaar is gebleken van een grote betrokkenheid bij onze parochie. Op grond daarvan mag met opnieuw ieders daadwerkelijke hulp en betrokkenheid ook 1998 met vertrouwen tegemoet gezien worden.

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3