Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Senioren: Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Uitslagen zondag 11 januari 1998 HBSV 1 - Oostrum 1 2-0 Oostrum 2 - HBSV 2 2-2 Oefenprogramma zondag 18 januari 1998 Stormvogels 1 - Oostrum 1 a. 11.00 u. Hegelsom 2 - Oostrum 2 a. 11.00 u. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 10 januari 1998 Lüllingen - VVO 3-2 Programma zaterdag 17 januari 1998 VVO - Wanssum Aanvang 15.30 u. Bijeenkomst 15.00 u. Het was vandaag schitterend voetbalweer en met een goede tegenstander uit in Duitsland, beloofde het een mooie wedstrijd te worden en dat werd het ook. Al na vier minuten kopte Math v. Rhee de bal via de lat binnen, deze stuitte op in de handen van de keeper volgens ons was het een doelpunt maar aangezien er geen doellijn was had de scheidsrechter altijd gelijk, geen goal. Even later was het Lüllingen dat wist te scoren, Bert (die een goeie wedstrijd keepte) kwam er nog wel aan maar wist de bal niet naast te werken, 1-0. Oostrum ging echter niet bij de pakken neerzitten en het was even later raak door Ger Stammen die in zijn geboorteplaats met een snoei hard schot vanaf de rand strafschopgebied de 1-1 liet aantekenen. De ooster-buren wisten echter vrijwel in dezelfde minuut door een verdedigings- fout bij ons de stand weer in hun voordeel om te zetten, 2-1Net voor de rust kreeg VVO een vrije trap punt strafschopgebied, Peter v.d. Burgt legde de bal in 't hart van de Duitse verdediging waar Wim Aerts beheerst inkopte 2-2. Het eerste kwartier na rust kreeg Lüllingen geen voet aan de bal, VVO kon hier geen voordeel uithalen. In de 22e minuut deed Lüllingen dit wel, door een losgelaten bal van onze keeper in te tikken 3-2 tevens de eindstand van een mooie op en neergaande sportieve wedstrijd. Volgende week thuis tegen Wanssum met hopelijk net zo'n weer als van daag en onze eerste punten van dit jaar. Pierre 10

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 10