de niet onverdienstelijk rechtsback en is bij deze ook één keer in het verslag genoemd. Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen Geysteren. Het is geen koopzondag dus misschien kunnen we veel publiek en een derbysfeer verwachten. Jongens succes en bedankt voor de overwinning. Oostrum 5 - Montagnards 6 1-1 (1-0) In deze leuke wedstrijd had Oostrum de volle 3 pt. moeten pakken. Oostrum had gezien de ranglijst weinig kans doch hier was op 't veld weinig van te zien. Oostrum dicteerde en kreeg enkele goede kansen die eigenlijk niet ge mist mochten worden. Als dit dan toch gebeurt weet je als ploeg dat je het moeilijk krijgt. Toch brak Oostrum de score open, maar niet uit een echte kans. Een door P. v. Abswoude'ingebrachte corner werd afgeslagen. De bal belandde bij P. v. Abswoude terug en deze knalde de bal bij de 1e paal bin nen, 1 - 0. Wie nu verwachtte dat koploper Montagnards de bakens ging ver zetten kwam bedrogen uit. Oostrum had nog steeds het beste van het spel en kreeg ook als enige ech te kansen, maar weer het oude liedje, ze worden niet benut. Na de rust kwam er iets meer dreiging van de gasten doch de kansen waren voor de Rood - Witten. Verschillende keren hadden de weinige supporters de armen al in de lucht, de vlaggen uitgerold en de stadionspeaker de doelpunten - jingle al gestart, het lukte weer net niet. Op het moment dat zelfs het aluminium zich tegen Oostrum keerde was het uit de tegenstoot Montag nards wat z'n eerste echte kans direct benutte via een snelle en koelbloe dige counter, 1 -1Afgezien van het feit dat dit geheel tegen de verhouding in was kon je hierop wachten want Oostrum verzuimde Montagnards op een gevoelig pak slaag te trakteren. Oostrum probeerde alsnog met een slot- offensief de winst binnen te halen maar had geen enkel greintje geluk. 1 -1 de eindstand waar Montagnards als enige genoegen mee had, want het be sefte dat het door de oog van de naald was gekropen. Hans Achten wens ik beterschap met zijn kwetsuur, Gerrit bedankt voor het vlaggen en tegen de rest zeg ik tot volgende week, uit tegen Volharding. Check het Publikatiebord voor de bijeenkomsttijd i.v.m. eventuele foto's maken. Broeder Newin. Veteranen Oostrum Uitslag zat. 29-11-97 Oostrum - ONA 4 -1 Programma zat. 6-12-97 EWC (Well) - Oostrum Aanvang 15.00 u. Vertrek 14.15 u. Oostrum-ONA 4-1 (2-1) Na 2 minuten wist ONA met 9 man te scoren 0 -1Het schaamrood stond ons tot achter de oren, het was wel een goede stimulans voor ons om er tegenaan te gaan. Inmiddels was ONA compleet en toen kwam Oostrum in 14

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 14