Fotoboek over Oostrum Henk Pluk wenste iedere week wel een nieuw boek over Oostrum. Niet direct vanwege het boek, maar meer voor het aantal bezoekers aan de ge zelligheidsmiddag voor ouderen. In aanwezigheid van wel zestig personen, waren er toespraken en werd het eerste exemplaar van "Oostrum deel II 1940 - 1970" aan de pastoor over handigd. Maar we kwamen wel op de koffie!! In de toespraak van de uitgever werd duidelijk dat het boek 42,50 moest kosten. Dit had men niet aan mij doorgegeven zodat ik in alle publikaties nog de oude prijs heb vermeld. Een schoonheidsblunder die gedeeltelijk werd goedgemaakt door de koffie met vlaai die de uitgever de aanwezigen aan bood. Ook werden vijf boeken beschikbaar gesteld voor verloting. Het was een gezellige middag waar Suus en ik met plezier aan terug denken. De boeken zijn dus voor 42,50 te koop bij kapsalon Verhaegh en bij Suus van Goch, Watermolenstraat 8 (schuin tegenover het gemeenschapshuis). Joep van Goch -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Jongens en meisjes Het tennisjaar wordt voor jullie zoals gebruikelijk afge sloten met het kerst-indoortoernooi. Dit jaarlijks toernooi vindt plaats op woensdag 29 december in de tennishal te Bergen. Deelnemende dorpen zijn: Geysteren, Oirlo-Castenray, Leunen, Merselo, IJsselsteijn, Swolgen en Oostrum. Het inschrijfgeld voor dit toernooi bedraagt 5,00, waarvoor iedere deelnemer een herinnering ontvangt. Je kunt je opgeven door onderstaand strookje het inschrijfgeld tijdig in te leveren bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Opgaveformulier kerst-indoortoernooi Naam: Naam: Leeftijd: Leeftijd: Inleveren tot 10 december De Jeugdcommissie 7

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7