Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 november - 7 december Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis: Advent 'Op weg naar Kerstmis' Sanne v.d. Brink, Wim Keijsers, Nel Basten-Janssen, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Mie Staaks-Hermans Sjeng Potten, overl. familie Jeuken, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Gest. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders Petronella Camps-van de Voort Voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Gest. jaardienst Antoon en Wilhelmina Verheijen Eerste vrijdag van de maand Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven Piet Direks, uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Theij Hendrix, overl. familie Fleurkens-Broeks, zes- wekendienst Frits van de Berg, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Frank Frederix, Rick Op den Camp. Frank Janssen 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Gezinsmis! Zoals we reeds eerder aangekondigd hebben, is er nu zaterdag weer 'n gezinsmis. Thema van deze viering is: Advent - Op weg naar Kerstmis. We hopen weer vele kinderen met hun ouders te mogen begroeten, om ons gezamenlijk voor te bereiden op die heerlijke komst van Christus in onze wereld, in onze gezinnen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5