Zo liep Oostrum tegen een onverdiende nederlaag aan en moet het nog leren om bij tegenslagen er met zijn allen de schouders onder te zetten, om zodoende een voorsprong te kunnen vasthouden. Vanaf deze plaats wens ik Erwin Achten (speler Oostrum 2, beenbreuk) en Theo Kuipers (supporter Oostrum 1polsbreuk) van harte beterschap. Volgende week de uitwedstrijd tegen Grashoek. De sfeer en het spel wordt steeds beter, dus wat maakt het uit dat het de koploper is! OVV 5 - EWC 4 1-2(1-1) Afgelopen zondag hebben we verloren van een jeugdig EWC. De "jonge honden" uit Well maakten het onze "oudjes" knap lastig door hun felle jagen op de bal (soms ledematen). In het begin was het Oostrum dat het beste van het spel had. Reeds in de 10e minuut scoorde Abe Hogeboom uit een penalty 1-0. Na 25 minuten was het weer gelijk 1 -1Hierbij bleef het tot de rust. Na de thee werd het spelpeil er niet beter op. Jammer was het dat Well uit één van de weinige kansen in de 70e minuut nog 1-2 kon scoren. De winst was voor EWC, teveel van het goede. Een gelijkspel was beter op zijn plaats geweest. Volgende week een late uitwedstrijd tegen Achates uit Ottersum. Maak de borst maar nat. Tot slot wil ik Lisette en Edwin van harte feliciteren met de geboorte van hun zoon Roy. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 8-11-'97 VVO - SV Lottum 0 - 0 Programma zaterdag 15-11-'97 VVO - Lullingen Aanvang 15.30 u. Bijeenk. 15.00 u. Programma woensdag 19-11-'97 Servio - VVO Aanvang 19.00 u. Vertrek 18.30 u. Nieuwe sponsor Oostrum 1 't Allemans Café is de nieuwe sponsor voor Oostrum 1 voor de komende drie jaren. De sponsoring bevat een complete outfit, reserveshirts, trainingspakken en tassen voor de spelers. De begeleiding is in nieuwe jacks gestoken. Het bestuur van V.V.Oostrum dankt de sponsor voor zijn bijdrage mede namens de spelers en begeleiders. Op de foto hiernaast zien we aan de linkerzijde Henri en Marjan van het Allemans Café en geheel rechts voorzitter Maarten Arts van V.V.Oostrum. 12

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 12