kan een kind niet zijn. Theo en Marlies, van harte gefeliciteerd met jullie eerste kind, met jullie dochter VERA, moge zij temidden van jullie opgroeien tot een blij en gelukkig kind en jullie veel vreugde schenken. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o - Lezing over het weer Op donderdag 23 oktober a.s. vertelt Thijs Zeelen uit Kessel - een van de weermannen van Omroep Limburg - ons het een en ander over het weer. De volgende onderwerpen komen o.a. aan bod: Hoe wordt het regionale weerbericht in Limburg gemaakt. Klimaat in Limburg. Aan de hand van dia's zal dhr. Zeelen ons laten zien wat wolken ons vertellen over het weer. Aanvang van deze avond: 20.00 uur in het gemeenschapshuis Ook introducés zijn van harte welkom. Zij betalen 5,- voor deze avond. - Leesclubje Op maandagmiddag 27 oktober a.s. hebben we de volgende bijeenkomst van het leesclubje. De schrijfster die besproken wordt is: Anna Enquist. Het boek dat we lezen: Het geheim. Heeft u interesse, bel dan Tonny Duyn, tel. 584 396. - Het 100ste lid! Wist u dat onze vereniging bijna 100 leden heeft! Voor zowel degene die het 100ste lid aanbrengt als het 100ste lid zelf, wacht een leuke verras sing. U kunt nu alvast polsen of uw buurvrouw, kennis of familielid in teresse heeft in de LVB. Nieuwe leden kunnen - in het kader van deze aktie - tot januari de bijeenkomsten gratis bijwonen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Leden LVB limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Agenda 1997 23 okt. Alles over het weer LVB 25 okt. Donateursaktie 27 okt. Ledenvergadering V.V. Oostrum 31 okt. Vrijdag oriëntatietocht OVB 31 okt. Extra repetitie Aostrumse Zangkompeneej 7 2?es lote<*

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 7