Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Frank Frederix 10.00 u. Mieke van Bracht, Anneke Denissen, Susan Felder, Geertje de Kleijn Allerheiligen Het feest van Allerheiligen wordt in onze kerk gevierd op zaterdag 1 novem ber en op zondag 2 november. De Allerzielendienst heeft plaats zondag 2 november om 15.00 uur. Gezinsmis De eerstvolgende Gezinsmis heeft plaats op 29 november, met als thema: ADVENT, als voorbereiding op de komst van Christus met Kerstmis. "Zelden rust"- sinds 17 oktober 1997 nooit meer rust Velen zullen zich wel afvragen als ze dit opschrift lezen: wat moet dat nu betekenen, waar gaat het nu over? Voor moeder Verstegen-Swinkels komt deze spreuk "ZELDEN RUST" be kend voor en zij zal nu wel vermoeden waar het over gaat. In de Ooster Thienweg 20 staat een huis waar vroeger de voorgevel versierd was met een heerlijke spreuk "Zelden rust" die ook de volledige waarheid bevatte. Zo was inderdaad ook het leven van Nol en Johanna Verstegen-Swinkels. Zij hadden de zorg voor 6 kinderen in moeilijke tijden. Ongetwijfeld zullen de kinderen hun ouders altijd dankbaar blijven voor hun liefde, zorg en arbeid, want er moest hard gewerkt worden om al die mondjes en hartjes te vullen en hen een goede opleiding mogelijk te maken. Vandaar ook met recht die spreuk op de voorgevel "Zelden Rust". Na de dood van vader ging moeder naar n bejaardenhuisje en het jongste kind Theo werd van harte het ouder lijk huis gegund waar hij zeer gelukkig mee was. Nu zou op de voorgevel kunnen staan "Nooit meer rust". Want Theo en z'n lieve vrouw Marlies hebben samen, na hun vast werk, weken en maanden hard gewerkt om hun huisje te verbouwen en er 'n garage bij gebouwd. En 17 oktober werden Theo en Marlies Verstegen- Thomassen de overgelukkige ouders van hun eerste kind, een dochter VERA. De eerste tijd zullen ze dus ook 's nachts wel geen rust hebben. Maar hen kennende zullen zij ook daarna altijd, dag en nacht voor hun kind klaar staan, zal hun kind de eerste plaats blijven innemen in hun gezin, zij zullen zorgen voor 'n warm Thuis, 'n warme liefde. Zij zijn dolgelukkig en God dankbaar voor dit Godsgeschenk. Daarom willen zij ook VERA het meest waardevolle en kostbaarste dat zij zelf van hun ouders hebben meegekregen -het geloof- in hun leven mee geven. De doop is de eerste grote stap op de weg van het geloof. Daardoor willen zij hun kind aan Gods handen toevertrouwen, veiliger en geborgener

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 5