Donateursaktie Harmonie zaterdag 25 oktober a.s. Zoals elk jaar wordt ook nu weer de donateursaktie gehouden en wel op zaterdag 25 oktober. De minimum bijdrage als donateur is 10,-. De donateurs hebben vrije toegang tot de concert- en toneelavonden op 9 en 10 november a.s. die in samenwerking met toneelvereniging de Vlasbloem georganiseerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen). De entreeprijs voor niet-leden of niet-donateurs op beide avonden is 6per persoon. Met uw bijdrage ondersteunt u de Oostrumse Harmonie waarvoor wij u alvast bij voorbaat willen bedanken. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 oktober - 2 november Zaterdag 19.00 u. Piet Verheijen, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Nel Basten-Janssen, jaardienst Piet van Hout, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie.(Herenkoor) Voor 'n jarige (met Rozenkransgebed) Voor een overleden moeder, voor een jarige, voor Petronella Camps-v.d. Voort (met Rozenkransgebed) Gest. jaardienst Hubertus Jenneskens Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Oostrumse Zangkompeneej) Voor 'n goede uitkomst (met Rozenkransgebed) UITSTELLING VAN HET ALLERHEILIGSTE OM EERHERSTEL TE brengen aan God, Schepper van alle leven 09 .00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed) Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Bovee-Bartels en zoon Chretien, Pierre Vandevenne, Truus Vandevenne-Vermeulen, Pierre Jacobs en wederzijdse familie, jaardienst overl. ouders Broeren-Kersten, Harrie Claessens, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 3

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 3